Banery Kraków

 

Banery Kraków – oczkowane

Banery Kraków to oferta na banery oczkowane zarówno na terenie Krakowa i nie tylko.
Oferujemy wykonanie reklamy zewnętrznej w bardzo popularnej formie jaką są banery oczkowane. Ich zaleta jest nie tylko niska cena, ale także duże możliwości montażu oraz łatwość montażu w różnych miejscach. Wykonujemy je na materiałach standardowych oraz powlekanych oraz siatkach mesh w szerokim zakresie rozdzielczości dobieranych w zależności od formatu. Standardowe i niestandardowe wykończenia jak zgrzewanie, oczkowanie czy zszywanie brytów oraz zabezpieczania w postaci laminowania. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz dobre ceny.

Banery reklamowe Kraków – rodzaje

Banery standard

Baner standard to taki rodzaj materiału, który powstaje w następujący sposób: włókna materiału są ułożone w siatką, którą następnie zostaje laminowana folią PCV. W bardzo zbliżony sposób laminuje się niektóre dokumenty. Takie banery występują w różnych gramaturach. Banery laminowane standard posiadają zgrzane krawędzi, a brzegi częstą są zaoczkowane. Zaoczkowanie brzegów/krawędzi pozwala zamocować baner za pomocą plastikowych opasek zaciskowych, gum lub drutu. Do niektórych banerów zamiast oczek wykończa się je tunelami, w które można wsunąć drzewce lub aluminiowe rurki.

Banery standard błysk

Banery powlekane premium

Banery powlekane premium powstają przez zanurzenie siatki wykonanej z włókien poliestrowych w płynnym PCV. W odróżnieniu od banneru laminowanego, baner wykonany tą metodą jest giętki i elastyczny. Baner powlekany premium posiada więcej włókien, które są ściślej ułożone, co sprawia, że jest on bardziej wytrzymały od zwykłego banera laminowanego. Baner powlekany podobnie jak jego laminowany odpowiednik posiada zgrzane wykończenia, a krawędzi są zaoczkowane.

Siatki Mesh z przeplotem

Siatki Mesh są wykonywane z włókien poliestrowych, które zostały powlekane PCV, ale w tak luźny sposób, że cała struktura materiału przywodzi na myśl gęstą siatkę. Na siatce mesh możemy wykonywać druk metodą solventową z doskonałym odwzorowaniem obrazu. W przypadku siatki mesh należy jednak pamiętać, że rozdzielczość, a także nasycenie barw wydruku jest mniejsze jak w przypadku tradycyjnego banera.

Banery Kraków – przykładowe realizacje

Share Button