Druk na PCV Kraków

 

Druk na PCV kraków to oferta, gdzie znajdziecie Państwo szeroko pojęty druk wielkopowierzchniowy na różnych mediach. Nasze usługi kierujemy nie tylko do klientów z Krakowa, ale również z terenu całego kraju.

Druk wielkoformatowy Kraków – formy

Wykonujemy najpopularniejsze formy reklamy wielkoformatowej jak: banery oczkowane standard i premium, druk na folii samoprzylepnej, druk na folii OWV, siatki mesh, rollup’y, backlighty,  plakaty a także wielu innych mediach specjalnego zastosowania jak folia z nadrukiem od strony kleju, folia odblaskowa czy druk na płótnie naturalnym lub papierze fotograficznym.

Druk wielkoformatowy na PCV – technika

Druk lateksowy – doskonałe rozwiązanie do zadruku w wysokiej jakości zarówno tanich mediów jak i wyspecjalizowanych, charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych a także trwałością jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne.

Druk na PCV – zabezpieczenie

Druk solwentowy w większości przypadków jesteśmy w stanie dodatkowo pokryć laminatem stałym lub ciekłym w celu przedłużenia żywotności i nasycenia kolorów ale i przede wszystkim zabezpieczenia go przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV. Zapewniamy duży wybór rozdzielczości druku, mediów oraz szybkie terminy realizacji.

Druk wielkoformatowy Kraków – realizacje

Share Button