Reklamy świetlne Kraków

Kasetony z dibondu i pleksi Kraków

Reklamy świetlne Kraków czyli kasetony Kraków to jedna z bardziej efektownych i przyciągających oko klienta form reklamy. Dobrze przygotowana zwraca na siebie uwagę i wyróżnia siedzibę firmy. Zajmujemy się wykonawstwem kasetonów wraz z montażem nie tylko na terenie Krakowa.

Oferujemy wysokiej jakości kasetony podświetlane zarówno standardowe jak i kasetony okrągłe. Szeroki wybór materiałów oraz komponentów do konstrukcji reklam świetlnych daje nam możliwość dopasowania finalnego produktu ściśle pod potrzeby Klienta. Szybkie terminy realizacji, dbałość o detale, wyłącznie sprawdzone podzespoły i materiały pozwalają nam zaoferować najwyższej jakości produkt w konkurencyjnej cenie.

Na wszystkie nasze kasetony udzielamy gwarancji. Dodatkowo zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Rodzaje kasetonów – reklam świetlnych

Wykonujemy między innymi :

–    kasetony z licem z pleksi

–    kasetony z dibondu

–    kasetony okrągłe z licem z pleksi

–    kasetony okrągłe z dibondu

–    podświetlane litery przestrzenne

–    kasetony specjalne o nieregularnych kształtach

Reklamy świetlne Kraków – serwis

Od początku roku uruchomiliśmy nową usługę – serwis reklam. Wynająłeś lokal i poprzedni właściciel zostawił Ci stary kaseton który chciałbyś wykorzystać? A może firma, w której zamawiałeś kaseton już nie istnieje lub wykręca się od wykonania naprawy? Albo może po prostu Twoja reklama przestała działać lub uległa uszkodzeniu z jakiegokolwiek innego powodu? – zapraszamy do kontaktu, z pewnością znajdziemy sensowne rozwiązanie Twojego problemu.

Kasetony – realizacje

Share Button